MY BAG:0item(s)
Prodej sportovní obuvi značky,Obchod Adidas
 
domů >  Privacy Notice

Privacy Notice

campingboskovice.cz respektuje soukromí našich návštěvníků / zákazníků, což je pro nás velmi důležité. Vezmeme vaše zabezpečení online vážně. Abychom vám lépe sloužili a informovali o tom, jak naše webové stránky využívají vaše informace, vysvětlili jsme níže naše zásady ochrany osobních údajů.

1. Shromažďujeme informace

Věříme, že je důležité vědět, jaký druh informací shromažďujeme při používání našich webových stránek. Informace zahrnují váš e-mail, jméno, název společnosti, ulici, PSČ, město, zemi, telefonní číslo, heslo a tak dále. Tyto informace shromažďujeme několika různými způsoby; nejprve používáme soubory cookie ke kompilaci a shromažďování přístupu k neosobním osobním údajům o našich stránkách. Informace o osobní identitě obsahují jedinečné informace, jako je číslo kreditní karty a číslo bankovního účtu. Tyto informace jsou pro vás jedinečné.

2. Použití informací
Pomozte nám usnadnit používání tohoto webu, nemusíte zadávat informace více než jednou.
Pomůže vám rychle najít informace, produkty a služby.
Pomozte nám vytvořit nejrelevantnější obsah na tomto webu.
Připomínáme vám nové informace, produkty a služby, které poskytujeme.

Po registraci obdržíte náš informační bulletin, včetně informací o prodejích, kupónech a speciálních propagačních akcích. Můžete se odhlásit po použití libovolného odkazu v libovolném e-mailovém zpravodaji nebo nastavení osobního odběru.

Zaregistrujte se a objednávejte:

Během procesu registrace budete vyzváni k zadání vašeho jména, přepravní a fakturační adresy, telefonního čísla, e-mailové adresy a čísla platební karty. Navíc vás můžeme také požádat o poskytnutí vaší země, abychom mohli dodržovat platné zákony a předpisy, a my můžeme také požádat o vaše pohlaví. Tyto typy osobních údajů se používají k fakturaci, plnění objednávky, komunikaci s vaší objednávkou a našimi webovými stránkami, jakož i pro interní marketingové účely. Máte-li potíže se zpracováním vaší objednávky, můžeme vás kontaktovat pomocí osobních údajů, které jste nám poskytli.
Emailová adresa:

Registrace objednávek a bezplatné propagační oznámení; budeme vás upozorňovat, když obdržíme novou značku nebo nový styl produktu; dostanete spoustu nabídek, stačí zaregistrovat náš e-mailový zpravodaj. Vaše účast v soutěži je zcela dobrovolná a můžete si vybrat, zda se na nás podílet a zveřejnit informace.

3. soukromí a bezpečnost

V rámci běžného obchodního procesu neprodáváme (ani neobchodujeme ani neposkytujeme) informace o osobě identifikovatelné jiným společnostem. Používáme nejnovější šifrovací technologii, zaměstnáváme všechny zaměstnance, musíme podepsat smlouvu o důvěrnosti, zakázat jim zveřejňovat veškeré informace, zaměstnanci mají přístup k jiným osobám nebo subjektům. Jaký typ e-mailu pošlete svým zákazníkům?

Posíláme e-mailový obsah našim zákazníkům, který může zahrnovat následující:
Transakční pošta, oznámení o doručení, týdenní obchodování, propagace, událost.
Jak se mohu odhlásit?

Můžete se odhlásit po použití libovolného odkazu v libovolném e-mailovém zpravodaji nebo nastavení osobního odběru.

Back
Levné tričko Online, Oficiální sportovní obuv velkoobchod Copyright @2019 www.campingboskovice.cz